| cosmin123456789123456789 a întrebat:

Salutare,ce smartphone imi recomandati la liber si nou pana in 1000 de lei MAXIM.As vrea sa aiba camera de 8 mpx,procesor dual core sau quad core, memorie peste 4gb intern, viteza de net de 21 mbps sau mai mult, baterie buna.Dau funda pentru ceva bun.Stiu ca sunt prea pretentios pentru banii astia da ma gandeam ca poate stiti ceva.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai baga vreo 500ron pentru ce vrei tu

un Samsung galaxy s2 plus

| aly300 a răspuns:

Allview p5 alldro e mai bun

| KittyKa a răspuns:

Samsung Galaxy SII.

| angi_4331 a răspuns:

LG Optimus L7.

| IQBoxGeek a răspuns:

Salut! Iti recomand Sony Xperia U. http://www.iqbox.ro/......b-4651.htm Iesi mai ieftin cu 200 RON, chiar daca are camera de 5Mp si 14/4mbps. Oricum isi face treaba si asa. Succes cu ce vei alege