| ugoogle a întrebat:

Ce telefon mi-ați recomanda între suma de 1500 - 3000 lei?
Dau fundă, celui care îmi recomandă un telefon bun ca: raport, calitate, preț!

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

One Plus 7T

| ugoogle explică (pentru gelu1970):

Nu îl găsesc pe eMAG?

| ugoogle explică (pentru gelu1970):

Pe ce site îl pot găsi?

| gelu1970 a răspuns (pentru ugoogle):

Pe e mag vad că este disponibil.

| gelu1970 a răspuns (pentru ugoogle):

De asemenea, pe pagina OnePlus România.

15 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Cel mai fin de la Xiaomi: https://www.emag.ro/......DLM4NGBBM/

| Eugen80 a răspuns:

A50-A70. Peste nu merita nimic, sunt supra-evaluate!

| RaptorFabian a răspuns:

Samsung a71, Huawei mate 20 pro

| WeedR a răspuns:

Clar P30 Pro, baterie buna, procesor bun pentru gaming si sunt lideri pe poze happy

| JicaContra a răspuns (pentru WeedR):

Sigur ca da, or sa ramana curand fara Android, numai pentru asta nu mi-as lua ORICE AR FI un Huawei

si sunt lideri la facut algoritmi care sa pacaleasca topurile de camere foto, dupa care si-au luat ban pe unele site-uri

| WeedR a răspuns (pentru JicaContra):

Jicacontra, esti in eroare, cum sa nu aibe Android, nu a fost niciodata in discutie sa renunte la el, mai citeste si tu?

| JicaContra a răspuns (pentru WeedR):

DUDE, FFS, tu ai auzit de interdictia companiilor americane de a lucra cu orice companie chinezeasca?!?
iar Android e facut de google care e companie cat se poate de americana
si uite aici si dovada:
https://www.xda-developers.com/google-revoke-huawei-android-ban-blacklist/
"[Update 14: Temporary License Extended Again] Google has revoked Huawei’s Android license"

iar tu recomanzi IMBECILITATEA DE HUAWEI, si dupa ce le revoca licenta o sa ramai in brate cu un telefon fara google play (deci nu mai poti instala aplicatii noi), fara update-uri de Android si fara update-uri de aplicatii si pe care ai dat o tona de bani (numai ieftine nu sunt telefoanele Huawei)

MAI CITESTE TU! inainte sa deschizi gura si sa te faci de rahat, ca sa nu mai vorbim de sfatul FOARTE PROST dat cuiva care nu se pricepe

| WeedR a răspuns (pentru JicaContra):

Am Huawei p40, am Android 10, si securitate la zi. Ce vrei mai mult?! Poti spune cu frumosul, frate nu-mi place Huawei, nu sa arunci cu minciuni. P. S. Android a fost la Google acum e un open source

| User51 a răspuns (pentru JicaContra):

Android e un sistem open source, iar telefoanele lor au inceput deja sa fie fara Google Play - au instalat magazinul de aplicatii Huawei App Gallery, folosind MoreApps din acest magazin de aplicatii iti poti instala toate aplicatiile necesare.

| cristian112233 a răspuns:

Salutare,
Am citit topicul si nu m-am putut abtine.
Pe langa discutiile aprinse prin comentarii, "ugoogle" a deschis topicul deoarece doreste sa achizitioneze un telefon si cere o parere de la alti utilizatori... Nu?
Este normal sa recomandam ce avem si noi, ca na, asa suntem noi oameni... in cazul de fata, avem un telefon, suntem multumiti si recomandam mai departe si asta nu trebuie sa ne aduca jigniri sau injurii, este doar parerea noastra...
Acum, legat de acest topic, am avut un Huawei P20 Pro si am fost foarte multumit si acum detin un Huawei P30 Pro si sunt si mai multumit. Il folosesc destul de intens in fiecare zi si pot spune ca da, il recomand mai departe, fotografii super, procesor rapid, autonomia bateriei foarte buna, are Android si are si serviciile google si primesc update-uri regulat fara nicio problema.
Deci, in concluzie, eu recomand Huawei P30 Pro sau orice alt telefon Huawei!

| User51 a răspuns (pentru cristian112233):

Subscriu la spusele lui Cristian - poti gasi un P30 PRO sau un P40 in acest buget, nu vei fi dezamagit.