| Cataaaaaaliiiiinnnn a întrebat:

Salutare.
Ce telefon sa-mi aleg?
Samsung Galaxy A8
Samsung Galaxy A7
iPhone 6s ( și nu ma luați cu d alea ca telefonul e vechi)
Mersi, dau fundă

13 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Alege altă marcă.

| Vvistula a răspuns:

Samsung Galaxy A8 pentru ca pe Android ai mai multe posibilitati decat pe iphone

| Bogdan70001 a răspuns:

PAI ESTE VECHI IN PLM DE 4 ANI CE DRQ MAI VREI DE LA EL? Pe bune eu cred ca tu esti cocalar dala' care nu are bani, dar tot vrea un smartphone de la un brand mai cunoscut, chiar daca telefonul respectiv este vai mama lui si vechi de 4 ani

| Cataaaaaaliiiiinnnn explică (pentru Bogdan70001):

Tu vorbești aici în *** și mănânci mâine cu pateu, lasa ma în *** ca nu vreau sa dau 1000 de euro pe un telefon pentru ca mi se pare o prostie, ce îmi da un telefon de 1500 de lei îmi poate da și unul de 1000 e.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Cataaaaaaliiiiinnnn):

Esti batut in cap? Numai tu intelegi ce ai scris acolo.Ce *** zici acolo de 1. 000E 1.500 lei dupa iar 1. 000E

| Cataaaaaaliiiiinnnn explică (pentru Bogdan70001):

Ești tu bou și nu știi sa citesti

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Cataaaaaaliiiiinnnn):

Esi tu idiot si nu sti sa te exprimi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone 6s

| Shimozukushiki a răspuns:

Dacă tu găsești a7 pe negru și nu la mâna a2-a, să m-anunți și pe mine, că eu am alergat prin magazine și mall-uri de mi-au venit spumele și pe unde am fost au zis că nu au.
Bănuiesc că vrei să-ți iei la mâna a2-a, nu?

| Cataaaaaaliiiiinnnn explică (pentru Shimozukushiki):

Nu, a7 2018 nou găsești pe eMAG la 14 milioane

| Shimozukushiki a răspuns (pentru Cataaaaaaliiiiinnnn):

Nu mersi, nu vreau 2018, toată lumea îmi spune același lucru. Chiar așa toată lumea e bătută-n cap?

| Fhfjg a răspuns:

Cumpărați Samsung Galaxy A7 pentru ca este mai bun decât celelalte telefoane.

| PandeleGabriel91 a răspuns:

A8