| anonim_4396 a întrebat:

Daca am achizitionat un telefon de la eMAG cu cardul de cumparaturi, pot sa il returnez pe motiv ca nu sunt multumit?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Orice produs de folosinta mai indelungata pe care l-ai cumparat se poate returna fara nici o explicatie, timp de 15 zile, cu conditia ca produsul sa fie nevatamat, complet si in ambalajul original, insotit de dovada platii (bon de casa, factura etc.)

Reducerile acordate pentru cumparaturi reprezinta si ele o valoare, ca urmare punctajul cumulat trebuie restabilit dupa returnare sau platit in bani.

1 răspuns:
| Demidol a răspuns:

In ultima vreme cei de la eMag, Flanco au inceput sa respinga returnarile, chiar daca sunt justificate. Succes!