| elizaromanov a întrebat:

Salutare! De când folosesc smarphoneuri am folosit doar telefoane cu android, respectiv doar Samsung si Huawei, In prezent folosesc un Huawei si parca as vrea o schimbare. Merita sa trec la iPhone după 7 ani de utilizat Samsung si Huawei? Sau sa renunț la Huawei si sa rămân doar la utilizarea Samsung?

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca nu ai nemultumiri in ceea ce priveste sistemul android, de ce ai trece pe ceva pe care nu esti obisnuit? Sunt intrebari la care doar tu poti raspunde. Poti sa mergi la eMAG, sa butonezi un iphone ori sa il cumperi si sa il dai inapoi daca nu iti place. Vezi cum e IOS daca esti curios.

| elizaromanov explică (pentru Aasdfghj):

Cred ca asa o sa fac, sistemul android e bun pentru mine doar ca am mai multe cunoștințe cu IOS ce m au lăsat sa le butonez tendoanele si am observat ca sistemul IOS are câteva caracteristici mult mai interesante și pare mai fin la utilizare, într-adevăr android are o personalizare mult mai buna, dar din câte am văzut cu noul IOS 16 personalizarea pe iPhone va fi mult mai larga, de aia încă nu știu ce sa aleg, dar o sa ma gândesc bine si voi vedea ce sistem e mai rapid

| Aasdfghj a răspuns (pentru elizaromanov):

Cred ca cu cat il poti personaliza mai mult, cu atat devine mai incet. Nu ma pricep foarte bine dar asa cred eu. Eu am avut doar android si de multi ani folosesc doar Samsung si nu as trece nici pe alt sistem si nici alta marca. Gandeste-te, butoneaza telefoanele prietenilor si apoi decide. Bafta!