| Sarcopt a întrebat:

Fratele meu are un Samsung S3 NEO şi nu are Screen Mirroring. Iam instalat o grămadă de aplicații şi nici una nu a mers, mă puteți ajuta cu o sugestie? Mulțumesc

10 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Normal ca Samsung galaxy s3 neo are screen mirroring.
eu am s3 normal si are asa ceva, deci s3 neo este varianta mai buna cu 1, 5 gb de ram.
ca sa poti face screen mirroring iti trebuie un smart tv.
apesi pe tv si dai pe screen mirroring, te duci in setari telefon, pe prima pagina la conectare partajare si dai in sus pana ajungi la screen mirroring. dar trebuie sa fie conectat si tv si telefonul la o retea wi-fi. acolo iti gaseste modelul tv tau si dai conectare.
trebuie sa te misti mai repede pentru ca acea imagine de la tv, daca nu are conectat nici un dispozitiv, o sa dispara, si trebuie sa faci din nou accelasi lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://visihow.com/......_to_the_TV
Poate te ajuta.

| TanteMarianne a răspuns:

Cred si eu ca nu are. Ca sa ai mirroring iti trebuie o camera la ecran, nu doar una normală. Sa isi ia alt telefon, ca in ziua de azi majoritatea au.

| Sarcopt explică:

Nu am reuşit nimic, vă mulțumesc pentru ajutor

| AstroNoot a răspuns:

AirDroid.Fa-ti cont si apoi acceseaza web.airdroid.com si instaleaza pluginul de screen mirroring.Conecteaza telefonul la USB si selecteaza din lista. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| valy01 a răspuns:

Stiu ca pe magazin play(play store) e o aplicație remotetv, vezi dacă te ajuta.

| Sarcopt explică (pentru valy01):

Nu am reuşit să-i dau de cap

| Florin_Razvan_1999_q7Yr a răspuns:

Nu stiu du-te la magazinul de unde l-ai cumparat si intreabai pe cei de acolo ca poate stiu ei.

| Fcsb_Andrei_1999_OJbC a răspuns:

Un upgrade la telefon poate ar ajuta!