| Sarcopt a întrebat:

Merită să trec de la Galaxy A5 2017 la Galaxy A50s 2019? Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La cum vad eu datele hardware normal ca merita, Galaxy A50s 2019 este net superior ca cpu,gpu,ram, stocare, camera foto, si ca software, Android nou va primi cel de anul acesta, sau poti astepta pana anul viitor in primavara e alegerea ta
ca aspect fizic 9
hardware 8
software 8
observ faptul ca nu e asa mare diferenta intre asta si s10e

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu cum este A5 dar eu am A50 si este super. Bine, eu vin dupa un Nokia de care imi pare rau ca nu l-am aruncat din prima clipa. Am facut o comparati intre cele doua de care vorbesti tu: sa treci de la 1, 6 la 2, 3 Ghz, e o mare diferenta.
Poti verifica aici: http://bit.ly/2SjNHBn

| Frank51 a răspuns:

Merita doar daca te-ai plictisit de cel vechi, diferentele nu-s gigantice.

| edit28 a răspuns:

Acum depinde de fiecare. Eu nu l-as schimba daca inca merge.

| GicaGigekGica a răspuns:

Daca vrei niste poze mai bune schimba-l. A50s nu e chiar atat de superior lui A5