| Sarcopt a întrebat:

Nu mă pot decide dintre următoarele modele de telefoane: Huawei P10 sau Samsung S7, poate mă ajutați voi!? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| viata0delash a răspuns:

Ai facut si tu o comparatie a s7 si un lite. Eu as recomanda Huawei. Dar depinde de aspectul exterios. Eu personal as alege Samsung doar pentru ecranul sau 2.5D, ceva specific. Dar in rest Huawei. Nu dau bani in plus pentru brand.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu îți recomand să îți cumperi Huawei P10 pentru că este mai nou decât Samsung S7, şi dacă este mai nou, vine cu chestii mai noi decât S7.

| GabiC1337 a răspuns:

Samsung S7

| Anonimul1233 a răspuns:

S7 cu siguranta. Detin unul(un s7 edge de fapt) si am detinut si un Hawei P9 lite, si diferentele sunt uriase, eu fiind un client fidel a marcii Samsung. Acum, ce marca iti place mai mult. Succes.

| viata0delash a răspuns (pentru Anonimul1233):

Ai facut si tu o comparatie a s7 si un lite. Eu as recomanda Huawei. Dar depinde de aspectul exterios. Eu personal as alege Samsung doar pentru ecranul sau 2.5D, ceva specific. Dar in rest Huawei. Nu dau bani in plus pentru brand.