| Andreeas_Andreeas_1997 a întrebat:

Salutare tituror! Am Si eu un iphone 5 si daca se Descarcă nu se Mai aprinde,i-am schimbat si bateria si face la fel,nu pot in niciun fel să-l aprind,care este cauza? (L-am lăsat si mai mult la încărcat, dar fără reZoltan pozitiv)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori placa de baza ori cipul U2IC sau ceva de genul.
Schimba placa de baza si testeaza.

| VNF a răspuns:

Salut, ceva asemanator am patit si eu cu un Samsung Galaxy S4, l-am dus la reparat si respectivul dupa ce la analizat mi-a zis ca e defectiune de la placa de baza si nu mai are ce sa ii faca, probabil aceeasi problema persista si la tine. Funda?