| DreamZyyy a întrebat:

Acum cateva zile m.am certat cu un prieten si ne-am dat amandoi block, pe Messenger (nu Yahoo Messenger), in aproape acelasi timp. La cateva zile distanta ne-am impacat iar cand am incercat sa ne deblocam nu mergea, la fiecare scria "You cannot reply to this conversation". Exista vreo rezolvare la acest bug?

Multumesc anticipat.

Post Scriptum : Imi pare rau daca am ales categoria gresita.

Răspuns Câştigător
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Probabil din motivul acesta ca ati dat amandoi odata block a aparut acest bug/eroare dupa cum ai spus si tu mai sus. O soltie optima este sa contactezi forumul Facebook si sa le explici problema, eventual si prietenul tau sa vina tot cu o postare de genul pe forum si sa va scrieti numele fiecaruia pe aceleasi formulare. Iti zic sa contactezi forumul deaorece de ceva timp in coace tot apar buguri si erori la conturile utilizatorilor, la grupuri si la pagini.

Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| petitconseil a răspuns:

Nu cred ca are rost sa vrei sa-l deblochezi, adica te consumi degeaba.O data ce i-ai dat Block, inseamna ca te-a suparat rau de tot, de-ar fi sa-l deblochezi...o sa se întâmple la fel, te va supara iar.Eu am patit-o asa, am blocat si am deblocat o persoana de vreo 2-3 ori, pana am ajuns la concluzia ca trebuie sa rămână blocată pentru todeauna.