| Ceawdear a întrebat:

SALUTARE TPU! am si eu o problema ce telefon este mai bun dintre Samsung galaxy mini 2 si Samsung galaxy mini ca eu nu-mi dau seama care e mai bun cel mai bun raspuns funda

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Categoric Samsung Galaxy Mini 2 S6500, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Pentru comparaţie şi specificaţiile tehnice vezi linkul :
http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Mini-2-S6500-Black.html
http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Mini-S5570-Orange.html

10 răspunsuri:
| CristiUcV a răspuns:

Samsung galaxy mini 2, nu e logic? E nou deci mai imbunatatit;).Ai aici si o comparatie: http://geekaphone.com/compare/Samsung-Galaxy-mini-2-vs-Samsung-GALAXY-mini

| Ceawdear explică:

Nu ma dar zic ca galaxy mini e mai lat si asta e ca mie imi place mai lat.
dar ma int si care e mai bun

| ady13boss_9568 a răspuns:

Galaxy mini minus 1 glumesc logic e mini 2 ca nu au cum sa il faca mai prost din moment ce el e urmasu lui mini

| SabinaMonyca26 a răspuns:

Buna! Eu am Samsung Galaxy Mini 2 si este foarte bun. Ti-l recomand cu placere! Fundita? puppy dog eyes

| corinacioflinc a răspuns:

Galaxy Mini 2 e mai bun, logic. Are android mai bun, procesor mai bun, se misca mai repede, e mai frumos (din punctul meu de vedere). Galaxy mini, din ce stiu, se blocheaza destul de des si am multi prieteni nemultumiti de el. Clar mini 2, daca nu te intereseaza pretul.

| paullll a răspuns:

Este mai bun Samsung galaxy mini 2 la procesor, la rezolutie, etc

| laurentiubosutzu11 a răspuns:

Eu am Samsung galaxy s 3
si il vand cu 1.000 ron

| laurentiubosutzu11 a răspuns:

Eu am Samsung galaxy s 3
si il vand cu 1.000 ron
care il vrea