| Mihai250 a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o problema cu emotiile de pe facebook la telefon. Am s3 si am descarcat multe aplicatii cum ar fi (tastatura aka, emoticons. etc) si nu ma lasa sa le folosesc la comentarii la cineva. doar in chat ma poate ajuta si pe mine cineva cum sa fac sa pot pune si la comentarii. Multumesc, dau funda! happy

4 răspunsuri:
| CodreanuC a răspuns:

Nu te lasa sau nu apar adica scrii;( si apare la fel?

| Mihai250 explică (pentru CodreanuC):

Pai ma lasa dar eu nu le vad. dar cand vorbesc cu cineva pe chat imi apar.

| CodreanuC a răspuns (pentru Mihai250):

Doar asa le poti vedea

| Mihai250 explică (pentru CodreanuC):

Da, doar daca vorbesc cu cineva in chat in rest sa le pun la comentarii sau pe snapchat nu le vad.