| MittyChan a întrebat:

Salutare TPU am un telefon Sony xperia t si l-am scapat din greasala in apa si in minutul urmator l-am si scos din apa si as vrea sa stiu cum pot desface capacul ca sa il usc cu uscatorul de par. Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| AndreeaF88 a răspuns:

Sa scoti imediat bateria sa nu se scurtcircuiteze. Iti recomand sa astepti sa se usuce de la sine vreo 2 zile. Uscatorul de par poate topi anumite piese sau sa "miste" apa catre alte piese la care inca nu a ajuns.