| anonim_4396 a întrebat:

Aseara am vrut sa-mi resetez telefonul dar din pacate a iesit urat, s-a blocat in odin mode si orice i-as face, il sting, scot bateria, incerc sa-l resetez, tot in odin mode intra si spune ca descarca ceva, mai exact : Downloading...Do not turn off target! Ok descarca, l-am lasat peste noapte, nimic. Aveti vreo idee cum as putea sa-l repar? Telefonul a fost rootat apropo.
Vreau raspunsuri de la cei ce stiu nu de la cei ce nu se pricep. Cine ma ajuta primeste funda, ty.

3 răspunsuri:
| Ax3LdeV a răspuns:

Nu intra in recovery?

| Enemy112 a răspuns (pentru Ax3LdeV):

Nu

| Ax3LdeV a răspuns (pentru Enemy112):

Daca nu poti intra in twrp cwm atunci arunci telu, flashu telefonului nu e o joaca
dar incearca https://drfone.wondershare.com/android-issue/odin-fail.html