| AliLina2 a întrebat:

Salutare TPU, ce inseamna sa cesionezi un abonament si cum se procedeaza? Am vazut pe olx anunturi de acest gen si vroiam sa stiu cum se cesioneaza un abonament.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca cel care are abonamentul sa dea abonamentul ( sa cedeze ) cu tot cu telefon altei persoane. Daca iei asa ceva tu continui sa platesti abonamentul. Trebuie mers la operator si intocmite niste fornalitati. Cel putin asta stiu eu.

1 răspuns:
| TotiPentruUnuNumarul1 a răspuns:

Sa cesionezi un abonament pe OLX sau in general inseamna sa ai sau sa cetezi un abonament de telefonie cum ar fi Orange, Telekom etc.