| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa achizitionez un iphone 6s plus sau un iphone 7.
Voi ce imi recomandati? As prefera 6s plus pentru ca este mai mare, de iphone 7 plus nu am bani.
Voi ce-mi recomandati?

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ca sa te dai smecher cu Apple nu conteaza ca e 6 sau 7. Prostimea saliveaza la oricare.

| alexboss2020 a răspuns:

Doresti sa iti achizitionezi un produs pe care tu nu ai bani sa il cumperi.......mergi pe iphone 6s Plus!

| Bogdan70001 a răspuns:

Ce intrebare este asta? Daca nu ai bani de iPhone 7 ce dracu ne mai intrebi ce sa-ti ei cand ne zici direct ca ai bani doar de iPhone 6S Plus...

| ZoLd a răspuns (pentru Bogdan70001):

Am zis că nu am bani de 7 plus, 7 simplu e echivalent la preț cu 6s plus.

| ZoLd a răspuns (pentru Bogdan70001):

Am zis că nu am bani de 7 plus. iPhone 7 simplu e echivalent cu 6s plus la preț.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru ZoLd):

Omule exprima-te mai pe intelesul tuturor.Eu am inteles ca ai zis cv gen "plus ca de iPhone 7 nu am bani" sau cv genul.Mi-ar fi fost mai usor sa inteleg daca ziceai iPhone 7+