| galeata1123 a întrebat:

Salutare tuturor. Am un iphone 3gs si nu am pe el aplicatia facebook iar cand dau sa o copii de pe app story imi zice sa dau update la IOS.Nu vreau sa fac lucru asta pentru ca l-am mai facut odata si m-a costat 150 de lei sa il fac inapoi. Daca stie cineva cum pot sa copii facebook pentru ios 5.1.1 va rog sa imi spuna. Va multumesc tuturor

3 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Ai jailbreak la el? Daca da, poti lua Facebook-ul din Cydia.Nu te lasa sa descarci Fb pentru ios-ul tau actual pentru ca nu mai sunt compatibile cele 2, de aceea nu te lasa.Singura solutie e sa-l iei din Cydia.

| galeata1123 explică (pentru AllinaDaniella):

Am cautat si in Cydia facebook dar degeaba nu il gasesc sau daca il gasesc in vShare e tot 6. x...
si e la fel. multumesc

| galeata1123 explică (pentru galeata1123):

AllinaDaniella imi poti spune mai exact unde il gasesc in Cydia? multumesc.