| Doru_Ilie_1995 a întrebat:

Salutare tuturor! Am un Sony Xperia Tipo si de cateva zile, in timp ce il folosesc imi apare "Start dumping RAM to SD" apoi se reporneste. l-am resetat, am formatat cardul, nimic nu a functionat. Aaa da, la fiecare repornire imi salveaza pe card cate un fisier de 200-300 de mb cu numele "RAMDUMP". Stie cineva ce ar trebui sa-i fac sau macar care este problema? multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| ellyela a răspuns:

Da
incearca sa-l resetezi de doua ori si dupa du-l la un control daca nici asta nu merge daca mai ai garantie du-te si inapoiazal