| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor! As vrea sa va intreb,care din urmatoarele telefoane credeti ca este mai bun: LG G4, Lenovo Vibe K5 sau Oneplus Two? Veniti cu argumente.

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

LG G4 sau OnePlusTwo, insa as merge mai mult pe G4.

G4 intr-un timp era concurentul S6-lui, insa s-a cam pierdut in timp. E ok telefonul, mie nu-mi place launcherul stoc, arata super copilaresc si penibil (parerea mea), avea un coleg OnePlusTwo (l-a spart recent, o cazatura banala de la nici un metru) se misca excelent pana nu-l umplii, l-a umplut putin cu poze, video-uri si aplicatii, avea lag rau. Camera nu exceleaza insa se descurca decent, desigur cu mici miunusuri dar e destul de ok, focalizarea e naspa pentru ca e prin laser si...

Ramai cu G4, crede-ma nu te vei insela.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca nu-l confund, de Oneplus am auzit in general recomandari foarte bune si au cam fost multumiti. De LG-uri stiu ca sunt cam slabe in general, nu prea rezista. Iar Lenovo, stiu o singura persoana care are si nu stiu pareri nici pro nici contra.

| Mihai1810 a răspuns (pentru Adry05):

Cica "LG nu prea rezista". Unde ai auzit aberatia asta?

| StefanCosmin a răspuns:

LG G4 deoarece:
Are camera f buna (filmeaza 4k full hd, si pe fata, si pe spate)
Tine bateria
E o continuare de la G3, care a fost si el un telefon foarte bun, nu se bloca sau chestii de genul

| lucian573 a răspuns:

Eu zic ca e mai bun LG k4