| Zephyrus a întrebat:

Salutare tuturor!

Intre Huawei P20 LITE si Huawei Honor 10, care este mai bun din punct de vedere al performantelor si ceea ce contine (ex. procesor, fiabilitate, camera etc.)?

Dar intre Huawei P20 si Huawei Honor 10?

Oferta funda!

Multumesc frumos!

1 răspuns:
| Ioan_Frincu_1992 a răspuns:

Mergi pe honor 10, este varianta premium mai toate performantele cat si sistemul de operare depasesc lejer Huawei P20.
Ce nu inteleg de ce ai ales comparatia asta eu tias mai recomanda Xiaomi Mi A2, Xiaomi iau depasit pe cei de la Huawei in vanzari si calitate