| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor! Sper din tot sufletul că mă veți putea ajuta. Am un Samsung Galaxy S4 și în urmă cu ceva vreme (cam vara trecută) am șters niște video-uri de pe el. Îmi doresc tare mult să le recuperez. Am intrat pe Dropbox dar am găsit numai câteva, nu cele care îmi trebuie mie. Așadar: există vreo posibilitate să le recuperez? Îmi puteți recomanda un program? Dar să fie ceva care știți 100% că funcționează. Dau fundă, bineînțeles. Mulțumesc anticipat și vă doresc o zi bună!

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

De vara trecuta, nici o sansa daca ai mai si folosit telefonul intre timp si ai scris alte date pe card...

| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Ai putea sa te mai uiti in galerie si sa mai sapi de acolo sperand ca poate si-au facut backup-ul in cloud. Dar nu cred...