| Soryn2244 a întrebat:

Salutare tuturor voi ce spuneti :::::Alcatel x'pop::::: sau :::::Sony xperia U:::::

5 răspunsuri:
| GeorgeMojoiu a răspuns:

Eu am Sony ericsson experia U, este chiar Foarte bun si Alcatel nu este o firma buna cu telefoane bune.

| Lavvvo a răspuns:

Sony Xperia U.Nu am incredere in Alcatel.

| Soryn2244 explică (pentru Lavvvo):

Aici nu-i vorba de incredere e vorba de performanta ca asa numi vindeam telefonul mai ales la cat cost doar pentru o camera foto profesionala si un telefon mai slab cu mult

| Lavvvo a răspuns (pentru Soryn2244):

Ok.Alcatel e o firma naspa! Am detinut un telefon Alcatel si nu mi-a placut!

| Soryn2244 explică (pentru Lavvvo):

Faza ca Alcatel chiar e o firma super este o firma franceza si acum este detinuta de Samsung care prevede ca inurmatori ani va disparea de pe piata si ca Apple sa aiba rival lanseaza in loc Alcatel