| Camiiiiiiiiii a întrebat:

Ce parere aveti, care este mai bun Alcatel one touch 5035X sau Sony Xperia L?

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Sony Xperia L face s2-ul in toate punctelewinking cu toate ca L-ul are procesor de 1 ghz dual core dar este tehnologie mai noua, bate lejer 1.2 dual al samsungului, placa video, adreno 305 bate pana si placa video de pe galaxy S3, Pe xperia L ai NFC, iti trebuie galaxy s2 plus sa ai si NFC.
Dintre acele 2 telefoane, dintre Alcatel si Sony, as alege Sony!
Nu poti compara Alcatel cu Sony! Alcatel este una dintre cele mai slabe marci de telefoane! Sony este premium!
uita-te ce mai face Sony pe langa telefoane : play station, laptopuri [Sony vaio], periferice, casti, sisteme audio, smart TV-uri etc... daca vrei un telefon pe care sa poti juca multe multe jocuri cu grafica foarte buna si vrei sa te bucuri de tehnologia premium + multe functii si un meniu cu un design unic atunci alege Sony xperia L, daca vrei un telefon simplu pe care nu iti vor merge cine stie ce jocuri atunci ia-ti alcatelulwinking
De exemplu la Sony xperia L ai un LED ce se aprinde la notificari, apeluri mesaje, alarma, cand asculti muzica, cand te uiti in galeriewinking atrage privirea multora si contribuie la design-ul telefonului care este foarte elegantwinking

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony Xperia L!

| TimerMen a răspuns:

Dupa mine Sony.
Eu am de un an si nu a trebuit sa il repar niciodata.

| IonGugustiuc a răspuns:

Eu nu dau un ban pe niciunul... Prefer HTC-urile sau Samsung Galaxy S2 iar Allview-urile nu se lasa mai prejos. Dar pana la urma eu zic ca e o chestie de preferinta. happy

| RB26DETT a răspuns (pentru IonGugustiuc):

Sony Xperia L face s2-ul in toate punctelewinking cu toate ca L-ul are procesor de 1 ghz dual core dar este tehnologie mai noua, bate lejer 1.2 dual al samsungului, placa video, adreno 305 bate pana si placa video de pe galaxy S3, Pe xperia L ai NFC, iti trebuie galaxy s2 plus sa ai si NFC.
Dintre acele 2 telefoane, dintre Alcatel si Sony, as alege Sony!
Nu poti compara Alcatel cu Sony! Alcatel este una dintre cele mai slabe marci de telefoane! Sony este premium!
uita-te ce mai face Sony pe langa telefoane : play station, laptopuri [Sony vaio], periferice, casti, sisteme audio, smart TV-uri etc... daca vrei un telefon pe care sa poti juca multe multe jocuri cu grafica foarte buna si vrei sa te bucuri de tehnologia premium + multe functii si un meniu cu un design unic atunci alege Sony xperia L, daca vrei un telefon simplu pe care nu iti vor merge cine stie ce jocuri atunci ia-ti alcatelulwinking
De exemplu la Sony xperia L ai un LED ce se aprinde la notificari, apeluri mesaje, alarma, cand asculti muzica, cand te uiti in galeriewinking atrage privirea multora si contribuie la design-ul telefonului care este foarte elegantwinking