| Jigokunokishi a întrebat:

Salutare! Vreau să îmi cumpăr un telefon nou și mă gândeam să aleg între Xiaomi și OnePlus. Ceea ce mă interesează este: să facă poze cât mai grozave, să funcționeze ușor și să nu aibă probleme să se tot blocheze și să țină bateria cât de cât. Pe scurt, cameră bună și telefonul să mă țină o vreme. Ce îmi recomandați între :
Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Mi 10T, OnePlus Nord 5G? Eventual dacă avei recomandări tot în banii ăștia de la aceleași companii.
Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Eu as merge mai degraba catre pixel 4a. Poze mult mai bune, mai ales noaptea, display mult mai bun, e rezistent, baterie ok si fiind android pur merge mai bine si mai multa vreme. Singura diferenta e ca e mai mic.

| Jackpot2 a răspuns:

Eu as alege Redmi 10 Pro...

| Claudiu1009 a răspuns:

Xiaomi, deoarece e un telefon low cost si iti ofera statusuri de top, e bun si la baterie, duce bine aplicațiile, face poze superbe

| 6547756 a răspuns:

Pentru "poze grozave" ai nevoie de un ochi bun si un aparat foto.