| împreunăfacembine a întrebat:

Saluut.

Ma ajuta cineva și pe mine? Am primit în video pe WhatsApp Business și s-a descărcat automat în galerie, dar l-am șters din WhatsApp de la acel contact și acum a dispărut și din galerie. Cum sa îl recuperez? Exista vreun program?

De la acea persoana nu îl mai pot cere din cauza unor probleme. Cum sa fac sa îl recuperez?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu se mai poate recupera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai Samsung îl găseşti în "Coş de gunoi".
Există aplicaţii pentru recuperare video şi poze pe Magazin Play dar cele free nu prea dau rezultate întotdeauna.

| nicu991 a răspuns:

Exista aplicatii Android pe care le poti incerca pentru recuperarea fisierelor sterse accidental.

| împreunăfacembine explică (pentru nicu991):

Precum?

| nicu991 a răspuns (pentru împreunăfacembine):

De exemplu pentru poze, mai demult am folosit DiskDigger, de pe GooglePlay. Nu tin minte daca avea functie si pentru video.

| Onisim10 a răspuns:

Daca l-ai sters de pe Whatsapp, nu ti se sterge si din galerie.

| nicu991 a răspuns (pentru Onisim10):

Exista optiune in aplicatie care sterge si din galerie.