| Fashionista10 a întrebat:

Samsung A21s e bun?

Răspuns Câştigător
| Legion7X a răspuns:

Este bun, dar bateria este slăbuță. Uneori are anumite probleme mici care se întâmplă rar. Când dai activezi opțiunea din sus al ecranului
(date mobile), nu apare acel semn 3g de conexiune al internetului. Mai întâi trebuie să dau pe mod avion, și apoi date mobile.

Alteori când il bagi la încarcat, nu se aude acel sunet un (tituit) pentru încarcare. Asta mi se întâmplă rar. Eu am dezactivat opțiune de ton al încărcării. Sunet de sistem > încărcare. In rest este un telefon bun.

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-as lua telefonul ala nici cu jumatate de pret. Mi-am luat acum 2 ani un Samsung A50 si ma bate gandul sa-l schimb cu unul mai bun. Daca ai bani ia-ti un A12 cu 128 de RAM. Este 850 lei: https://www.emag.ro/......DQ3RDDMBM/

Răspuns utilizator avertizat
Răspuns utilizator avertizat
Răspuns utilizator avertizat
| DenqOO a răspuns:

Orice telefon sub 1000 de lei este varza. Are 3 Gb ram, este extraordinar de putin.
Eu as mai pune niste banuti si as lua Samsung A32

| Fabianaa a răspuns:

Am telefonul asta și e foarte bun. Bateria tine 2 zile și încarcă rapid, ai spațiu de stocare suficient, face poze calitative și difuzorul/sonorul se unde tare.

| Dark7Soul a răspuns:

Ei da. Și în ziua de azi telefoanele cu 16 gb memorie internă și 2gb RAM își fac treaba. Depinde de utilizator.

Întrebări similare