| CristianaCrissPinka2002 a întrebat:

Samsung Galaxy A5 2017 sausi Huawei P10 Lite? Care e mai bun si de ce? (Nu conteaza pretul)

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Pentru camera, Ia Samsung, pentru restul, ia P10 https://l.profitshare.ro/l/3758550 Vezi si singura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diferentele majore dintre cele doua smartphone-uri sunt camera, memoria ram, video cardul si procesorul. Samsung A5 2017 are o camera de 16 MP, memoria ram de 3 GB, un procesor octa-core de 1.9 Ghz si un video card ceva mai eficient decat al celor de la Huawei. Huawei P10 Lite are o camera de doar 12 MP, memoria ram de 4 GB. un procesor octa-core de 1.7 Ghz si un video card ceva mai slabut decat al celor de la Samsung. Altfel spus. Samsung Galaxy A5 2017 este alegerea corecta in cazul in care vrei sa alegi unul dintre ele. Deoarece acesta este mai eficient si ca performanta si ca design, etc. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Ramos a răspuns:

Samsung A5 2017 e mai bun ca Huawei din toate punctele de vedere

| MDAVIDM600009 a răspuns:

Toti romanii au Samsung Galaxy A5 2017 dar este in **** de telefon Huawei p10 lite, or deasupra ca e cel Mai boy Huawei are so o camera foto pe masura