| paulwalkerfan a întrebat:

Samsung galaxy j5 sau Huawei p8 lite? Vreau pareri despre ambele telefoane, care e mai bun gen camera memorie si care e mai performat pe baza de software! Funda

Răspuns Câştigător
| asperger3 a răspuns:

Clar Huawei P8. Are memoria ram mai mare decat celalalt(2 GB fata de 1, 5 GB)

7 răspunsuri:
| Kandia15 a răspuns:

Eu am Huawei p8 lite si sunt foarte multumita de el. Mie una nu prea imi plac Samsung-urile

| n1445 a răspuns:

Eu as alege J5, l-am vazut in realitate si e excelent.

| BlueFox a răspuns:

Huawei P8 lite. Mai mult RAM si performanta mai buna. Dar ai grija la unele raspunusuri: cei care au j5 vor zice ca j5 e cel mai bun si cei care au p8 lite vor zice ca p8 lite e mai bun.

| OpreaAdita a răspuns:

I-ati mai bine HuaueiP8 iubitul mamei mele a avut un Samsung j5 si nu a fost bun de nimic! crede-ma ia-ti Huawei p8

| Aaalin a răspuns:

Samsung Galaxy J5 este mai bun!
Huawei P8 are baterie 2220 mah
iar J5 2600

| ema2007543 a răspuns:

Ti-as sugera Hauwei p8 lite deoarece Samung J5 se sparge repede si in plus trebuie sa pui doua cartele in el si memoria este mica

| CatalinaIonela2003 a răspuns:

Eu as alege Samsung galaxy j 5 deoarece face pozele mai clare si pentru ca arata mai bine decat Huawe p8 lite. Funda?