| AllForOne a întrebat:

Samsung galaxy note 2 sau iphone 5?

15 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

I phone 5 evident, asta daca iti permite situatia financiara.

| Maxim96 a răspuns:

Iphone 5 eu aleg.Fiecare cu gusturile luibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Note 2.Este mai bun, are mai multa memorie si aplicatiile ruleaza mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone 5 sau daca vrei neaparat un telefon Samsung, iti recomand Galaxy S3 sau S4.

| davidtm a răspuns:

Galaxy note 2 prea mare, dar acasa e fain sa-l tii, ai vizualizarea foarte faina, am avut note 1, te uitai la filme, facebook...si am avut si un iphone 4, si am vizualizat un film, se vedea foarte mic.dar la note 2 poti sa ai o vizionare mai placuta pentru ca e mult mai mare.
eu cred ca as merge pe note 2 ca e mult mai perfomant, si are un ecran mai mare...
iphone nu prea-mi place..pentru ca e o caramida cu un buton in mijloc, si e slab la perfomante pe langa note 2.

| vlad89c a răspuns:

Note 2 e foarte mare, ar trebui sa il ti in geanta ca sa il duci afara; dar este unul dintre cele mai performante smartphoneuri; ori cum Note 2 este mult mai bun decat caramida de Iphone, cu un buton in mijloc.
Deci daca iti plac telefoanele mari si frumoase, Note 2; iphone 5 e o aberatie, si S3 este mult mai bun ca el.

| maryusmono a răspuns:

Galaxy note 2. Gasesti aici pareri ale celor care l-au cumparat deja: http://bit.ly/15uAXr3

| Ykuzo a răspuns:

Depinde de gusturile tale. Daca vrei un hibrid (smartphone-tableta) alege Note2-ul iar daca vrei smartphone ceva mai mic alege iPhone5

Te sfatuiesc sa alegi Note2 sau S4 happy

| CRC98 a răspuns:

Iphone 5 este mai bun, dar foarte scump...

| vlad89c a răspuns (pentru CRC98):

Nu sti ce vorbesti, este mult mai slab iphone 5 si decat S3, si mai urat; o caramida cu un buton in mijloc.

| CRC98 a răspuns (pentru vlad89c):

Asta este parerea mea, daca nu iti convine mars in **** mati!

| alynutzu20 a răspuns:

Note 2 ruleaza mai bine are mai multa memorie...

| Andreeaaaaaaaaa a răspuns:

Samsung Galaxy Note 2. Pe iphone 5 totul costa, si din cate am auzit de la lume, nu i asa de satisfacator.

| WH a răspuns:

Galaxy Note 2 e mult mai bun. De la camera, camera secundara pana la procesor, ram si altele chiar importante.

| AriadnaTPU a răspuns:

Samsung Galaxy Note 2