| lauboss a întrebat:

Samsung Galaxy S2 Plus vs Iphone 4s.Care este mai bun si de ce?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde de memoria acelui iPhone...

Dintre acestea, eu aş alege Apple iPhone 4S (64GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Iphone 4s domină la toate categoriile.

| Robert_Emanuel_Nagy_1998 a răspuns:

Desigur iPhone 4S, are rozolutie mult mai buna, camera mult mai bine optimizata, si o placa de sunet cu mult superioara multor telefoane. Am detinut telefoane de la Samsung de la S pana la S4 si la Iphone de la iPhone 2G pana la 5C si pot sa ati zic ca iPhone 4S ai soperior si lui S3, ba chiar am fost mai multumit de 4S ca de S4. iar pe S2 nu iti merg multe jocuri destul de recente, astazi mai detin si un iPhone 4 S si imi merge absolut orice din AppStore, Plus ca IOS ruleaza mult mai bine, ai mai atractiv si in primul rand nu o sa ai deloc probleme cu virusi ca pe Android! Dar vezi ca Iphone 4S ai cu foarte mult mai scump ca S2 dar ai putea sa iti iei si iPhone 4 care ai este si el superior lui S2! Mult Succes!