| mihai_8334 a întrebat:

Samsung s4 sau Lg g2
Pe care să-l cumpăr.

4 răspunsuri:
| TheCosmin02 a răspuns:

S4 nu vei regreta!

si da s4 are meniu in limba romana (acum depinde de unde il cumperi)

dar daca n-ar lb. romana du-te la un servis sa tio bage...

| aly300 a răspuns:

G2-Snapdragon 800 vs S4-Snapdragon 600

Deci clar G2 pentru ca are procesor si gpu mai noi ca S4

| Neo12 a răspuns:

Lg g pro 2 e mult mai ok decât ambele şi diferenţa nu e mare (mă refer la preţ).
Mie-mi place design-ul la S4, însă mai mult caracteristicile la LG.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G2, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/samsung_galaxy_s4_vs_lg_g2-c2493_2490.php

Toate cele bune.