| Anca2999 a întrebat:

Samsung vs Apple? De ce?
Eu una am Samsung laughing Astept pareri

Răspuns Câştigător
| xxx8 a răspuns:

In caz ca nu stiati APPLE cumpara aproape toate piesele de la Samsung inclusiv faimoasele lor procesoare pe 64 de biti asa ca nu mai ziceti ca Apple e cel mai tare ca fara Samsung ar fi nimic asa ca, clar Samsung e mai bun si daca nu ma credeti ia comparati Iphone 5s cu un Samsung Note 3 sau daca doriti ceva mai mic cu un Samsung s4 octa -core sa vedem care e mai bund'oh

6 răspunsuri:
| cristinna23 a răspuns:

Samsung este o marca buna, iar de iphone e mai mult numele decat performanta, sunt multi care le schimba cum apare un model nou, doar pentru a fi in pas cu moda.

| dantomescu78 a răspuns:

Eu unul tot Samsung ti-as recomanda pentru ca il gasesti la un pret mai mic si sunt destul de fiabile.

La iphone pe de alta parte imi place mult sistemul de operare care este cu mult mai stabil.

Oricum una peste alta i-ati Samsung si daca vrei ceva performant intr-adevar atunci opteaza pentru un S4. Aici gasesti si parerile celor care l-au cumparat deja: http://bit.ly/L1d6dq

| shadow21 a răspuns:

Parerea mea e ca Samsung e mai bun decat Apple din orice punct de vedere.

| AlinRemi a răspuns:

IOS, IPHONE oh go on cei care spun ca Samsung este mai bun ca Apple sunt putin idioti.

| Anca2999 explică (pentru AlinRemi):

Uuu, Alin pe TPU :o smug

| prettygirlXO a răspuns:

Clar APPLE, eu una am un iphone si sunt foarte multumita de el, pe cand samsungul este cam incet...