| EdwardEddy a întrebat:

Se merita sa daut un Samsung Galaxy s2 si 100 lei pe un Sony xperia S? De ce?

2 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Uite.
S2-8 mp camera, 1Gb Ram, 16GB memoria interna, 1, 2 dual-core, camera secundara 2 mpx,
Sony S-12 mpx camera, 1 GB Ram, 32 GB memoria interna insa fara card micro SD, 1, 5 dual-core, camera secundara 1, 3 mpx.
Sony are camera mai buna si un procesor mai bun. Daca te joci si faci poze multe cu telefonul fa schimbul. Daca nu atunci nu-l schimba S2 e cel mai reusit din seriile S.