| Mariuscangurul a întrebat:

Se merita sa imi dau s6 edge-ul pe un a5 2017?

Răspuns Câştigător
| Anaconda123 a răspuns:

Cu siguranță s6 edge are un design mai frumos, este edge, are o cameră mai bună, un difuzor excepțional, 3 gb ram vs 2 la a5 2016, o memorie mai mare, A5 nu are decât 16 gb, s6 edge pornește de la 32 și ajunge la 128, varianta cea mai mare, are și un procesor foarte puternic, net superior celui de la A5, ecran mai bun QHD vs Full HD

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cu siguranța A5 are o baterie mult mai buna, pentru asta eu l-as da. In plus la mâna a doua se vinde cu vreo 800 lei deci nu valorează chiar așa mult, e model depășit deja.

| CleanHeart a răspuns:

Da!
o seara faina happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da