| CTLN a întrebat:

Se merita sa-mi iau un iphone 4s? l-am gasit nou sigilat la 950 lei. funda

Răspuns Câştigător
| 1Voineoska1 a răspuns:

Da, se merita. Un iPhone la 950 de lei este o afacere uimitoare. Dar chiar daca e sigilat, asta nu inseamna ca nu are ceva defectiuni. Poate chiar nu e nou deloc. Poate l-a avut vanzatorul candva, l-a facut praf, si apoi l-a dus la sigilat gandindu-se ca o sa faca si el o afacere. Cand vine comanda, intreaba daca poti sa il desfaci in fata sa, ca sa vezi daca totul este in regula. Daca se impacineteaza si refuza aceasta idee spunandu-ti ca e in regula, atunci clar nu e in regula. Deci, sfatul meu, vezi cum reactioneaza cand intrebi daca poti sa il desfaci in fata lui. happy

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Da, se merita, dar cand il cumperi, sa faci proba(test) de functionare sa vedeti daca functioneaza toate functiile in fata vanzatorului! Vezi ca daca gasesti unul defect, vanzatorul isi va da seama si se poate inlocui cu una noua tot sigilat!

| RaduTN a răspuns:

Da. S-a meritat. Pe eMAG este 1600 RON. Buna afacerea. Bravo

Bft wave

| Ezeru a răspuns:

Da. Se merita. happy

| angemon500 a răspuns:

Da.Se merita.

| AnneHS a răspuns:

Eu zic ca da.