| TeckTonik997 a întrebat:

Se poate bloca un numar sa nu mai fi sunat, sa dea mereu ocupat si sa nu primesti mesajele trimise de acel numar?

10 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Existao aplicatia in magazin, se numeste Call Blocker, o poti descarca de aici : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netqin.mm&hl=ro
Si poti pune acolo ce numar de telefon doresti tu, sa-i blochezi aplelurile/mesajele.

Bft!

| ywar a răspuns (pentru Jipa95):

Multumim, nu stiam ca exista asa ceva!

Răspuns utilizator avertizat
| Me01 a răspuns:

Buna
Da se poate, depinde ce telefon ai.

| TeckTonik997 explică (pentru Me01):

S4

| ywar a răspuns (pentru TeckTonik997):

La telefoaneel Samsung se poate punandu-l pe lista neagra si blocand acel numar. Nu vei mai primi apeluri, dar mesaje nu cred ca se poate intampla.

| TeckTonik997 explică (pentru ywar):

Deci mesajele sunt primite? atunci cand le trimit apare ora, nu apare netrimis etc

| Me01 a răspuns (pentru TeckTonik997):

M.youtube.com/watch?v=qr-91mpMg58
Uite aici

| Me01 a răspuns:

M.youtube.com/watch?v=qr-91mpMg58

| DooM a răspuns:

Da, se poate.
Depinde si de telefon