| TeckTonik997 a întrebat:

Se pricepe cineva la telefoane de aici? Daca sun de pe un numar mobil de voda pe altul la fel imi spune: abonatul..nu poate fi contactat. Daca sunt de pe un numar fix rdc rds... suna. Specific ca telefonul fix e cam vechi si nu foarte sofisticat. Care e adevarul? Telefonul suna sau nu?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O seara buna.probleme de conectare intre retele si nimic altceva.Si ai categorie pentru asemenea postari, nu la Dragoste si sex.

| Ezeru a răspuns:

Poate fii o problema de semnal. Telefoanele fix au fir, dar telefoanele mobile au semnal ce poate fi o problema sau liniile foarte ocupate. Sunt foarte multe posibilitati si foarte multe diferente intre telefoanele fixe si mobile ( Acest punct de vedere este din experienta mea. Nu ma pricep excelent, dar din cate stiu asta ar putea fi una din probleme. )