| anonim_4396 a întrebat:

Setez în mod permanent night mode la ecranul smartphone-ului dar dimineața la 07:00 revine din nou la bright mode. De ce se întâmplă așa și nu rămâne cum l-am setat?

2 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Nu este potrivită bine ora pentru bright mod
Și mie mi se întâmplă și apoi am văzut că nu am setat-o bine

| GeorgiG2003 a răspuns:

Intri in setari, afisare, mod intunecat si stergi/deselectezi setarea "pornire conform programarii" dupa, telefonul va ramane in night mode, si daca vrei ss il dezactivezi pur si simplu il opresti din bara de stare. Sper ca te.am ajutat!