| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi va rog, un telefon care:
- face poze de calitate, cu geotagging (de calitate nu inseamna sa aiba multi megapixeli ci sa aiba obiectivul bun si senzor de miscare ca sa nu iasa pozele miscate)
- GPS-ul functioneaza si fara sa fie pornit internetul
- il tine bateria cel putin 3 zile
- are un pret sub 2000 lei!

6 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

Samsung Galaxy J5 (2017), Dual Sim, 16GB, 4G, Negru.

Asta il am si sunt foarte multumit de cele 3 aspecte de care intrebai.

Eu am dat 1200 de lei pe el insa acum e redus la 999 pe eMAG -
http://l.profitshare.ro/l/3866027

| Laur014 a răspuns:

Samsung Galaxy S7 Edge.Il cumperi acum cu 2000Ron.

| anonim_4396 explică (pentru Laur014):

S7 are un mare defect. Are spatele din sticla. Am avut o experienta neplacuta cu un telefon care avea o astfel de carcasa. S-a spart inca din prima zi.
Varianta Edge are un plus doar la aspect, altfel prezinta si ea inconveniente. E mai mare riscul sa se sparga display-ul si nu gasesti folie de protectie potrivita pentru el.

| Laur014 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi cele de la Spigen ca sunt cele mai bune.Gasesti si pentru spate.Gasesti pe Ebay, Amazon

| anonim_4396 explică (pentru Laur014):

Multumesc dar prefer telefoanele cu spate metalic.