| brk a întrebat:

Spuneti_mi va rog urgent un program de localizat telefonul prin satelit, l-am pierdut si l-am cumparat acum o luna, va rog mult sa ma ajutati sad am si cartela de abonament in elsad va rog, dau fundasad

4 răspunsuri:
| WhatheWow a răspuns:

Doar programul de la magazin să-ți cumperi altul că ăla... s-a dus. laughing

| JUST44FUN a răspuns:

Daca ai iphone exista un program care arata unde ii programul se numeste "gasire iphone"

| brk explică (pentru JUST44FUN):

Nu e iphone dar e androidsad

| JUST44FUN a răspuns (pentru brk):

Du-te la Orange, Vodafone sau cosmote(depinde cu cine ai facut contractul)si s-ar putea sa iti localizeze cartela, daca nu, poti sa ii zici adi, oricum bafta