| elenabrandusa a întrebat:

Stie careva cat ma costa, adica cati bani trebuie sa dau sa imi fac un abonament pentru Samsung S10 sau Note 10? Cati bani vor inainte pana sa imi fac abonamentul? Nu conteaza reteaua.

4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Daca vrei doar sa-ti cumperi telefonul si nu stiai, la abonament il platesti cam dublu. Iti recomand sa-l cumperi la liber de la eMag, Altex etc. Daca chiar ai nevoie si de abonament si vrei si un telefon pe langa da... altfel in nici un caz.

| AndreiGigg a răspuns:

Intră pe website pe una din rețele și cauți telefonul acolo și îți arată cât costă lunar și cât trebuie să dai la început. Rețele sunt Vodafone, telekom, Orange și digi

| Rouyou a răspuns:

Dacă ești client fidel si ai peste 2 ani de contract cam 35% din prețul său. Dacă nu ești client si nu îndeplinești acele cerințe undeva la minim 60% din preț.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Rouyou):

Si cu ce abonamente umflate le asorteaza baietii... in principiu doar naivii din cale-afara - ca sa nu le spun altfel - isi fac abonamente la astfel de telefoane. Nu ai bani sa iei telefonul cu banu' jos sau in rate normale, dar ai de aruncat 50 EUR pe abonament lunar...