| nosferatu a întrebat:

Stie cineva daca este posibila o optiune la orage cu net nelimitat pe cartela timp de o luna? cum era inainte optiunea wap?

4 răspunsuri:
| Blade82 a răspuns:

Nu mai gasesti wap nelimitat decat o singura optiune ce iti da nelimitat intre orele 9 si 17.

| nosferatu explică (pentru Blade82):

Nu vreau wap. vreau internet nelimitat timp de o luna.

| Blade82 a răspuns (pentru nosferatu):

Din cate stiu eu nu este nici o optiune nici de internet nelimitat.

| allthree a răspuns:

Net nelimitat este la Orange la optiunea Orange young are doua chesti neplacute:
1. Durata de internet este limitata de la 9 la 17
2.Internetul dupa ce depasesti 3GB viteza scade de la 3, 6 Mb/s scade la 128 kb/s.