| Irinaaaaaaaa a întrebat:

Stie cineva daca se poate, si daca se poate cum, sa recuperez niste poze din telefon (mai exact primite pe whatsapp)? Adica daca e vreun program sau ceva.

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Din câte ştiu eu, nu se poate. Cel mai bine este să întrebi la un magazin specializat, Orange, Vodafone sau Cosmote.
Pa-pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ai pozele inapoi decat daca leai descarcat din telefon pe laptop sau calculator dar altfel nu le poti avea. Fundita? daca te-am ajutat.