| Anonim445zzz a întrebat:

Stiti ca la telefoanele cu android va intreaba de obicei, va dau un exemplu daca deschid o poza imi apare cu ce sa o deschid cu imagini sau galerie iar eu am bifat casuta si am apasat pe galerie.Pot intra undeva in setari sa schimb de pe galerie pe imagini?

1 răspuns:
| Grimmjow69 a răspuns:

Nu cred ca poti, aceea fereastra iti apare cand ai mai multe aplicatii de acelasi gen, incearca sa dezinstalezi o optiune apoi instaleaz-o la loc, deschide o poza si va aparea aceea fereastra care iti cere cu ce aplicatie sa o deschizi.