| BogdanAkaForrzen a întrebat:

Sunt in cumpararea de un telefon puternic. Sunt curios si de parerea voastra; ce a-ti alege intre Lg g2 si HTC one. Va rog sa va argumentati opinia. Multumesc

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

As alege LG g2 deoarece este mai performant din punct de vedere hardware, are un design mai deosebit fata de restul telefoanelor, iar bateria tine mai mult decat in cazlul lui HTC one.
Singurul motiv pentru care as alege HTC one daca as vrea sa fac poze noaptea. Altfel, g2 clar.

3 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Vertu au carcasa din ceva atat de tare ca poti sa il arunci de la etajul 4 direct pe beton ca nu se sparge numai ca alea sunt parinti lu HTC si din astea de mana a 7-tea dar ca scula se poate numi telefon puternic

| Acaikus a răspuns:

Nici unul, nici altul. Eu ti-as recomanda Sony Xperia Z1. Este cam cel mai bun telefon la ora actuala, avand in vedere ca are si certificat IP 58. (adica rezista la apa si praf, rezistenta la apa 5 si rezistenta la praf 8) Are Quad Core de 2, 2 si RAM de 2 GB. Pentru restul specificatiilor uita-te aici http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z1-5596.php si ca sa compari cu celelalte telefoane http://www.phonearena.com/......7678,8000. Eu zic si-ti recomand Z1 e cam cea mai buna alegere + ca pretul cred ca este putin mai mic :D

| BogdanAkaForrzen explică (pentru Acaikus):

Dintre toate tot g2 as alege. Imi place designul asa dintr-o bucata + ca are procesor mai bun. In rest aceste telefoane sunt aproape identice numai ca Z1 are ceva functii in plus si camera de fotografiat mai buna. Dar multumesc de raspuns.