| Junior1234 a întrebat:

Sunt pe reteaua Orange si poti sa timiti la 321 cu echipa care ti si cand in scrie sau cand castiga iti da sms-uri sau minute si eu am 20 sms-uri nationale primite si nu imi merge imi zice "Ne pare rau dar nu ai suficient credit pentru a trimie sms catre acest numar.Te rugam sa iti reincarci contul.

5 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Dupa expedierea SMS-ului la 321 pentru inscrierea in promotie trebuie sa reincarci cartela Prepay pentru a primi beneficiile ofertei.
De asemenea, cele 20 de mesaje scrise sunt nationale si nu pot fi folosite in cadrul promotiei PrePay Suporter sau orice alt numar special, ci doar catre numere de telefon mobil din orice retea de telefonie mobila.
O zi buna,
Orange Helpers

| IulianDBI a răspuns:

DAca iti da minute atunci cum sa iti mearga sa dai sms?

| IStoleUrBrain a răspuns:

Pai odata ce ai 20 de MINUTE nationale, nu poti trimite SMS...

| Junior1234 explică (pentru IStoleUrBrain):

Ce minute.A scuze tuturor am gresit am vrut sa scriu sms-uri crecea ma gandeam la minute.Da si nu pot sa trimit nici un sms pe cosmote sau Vodafone.

| Junior1234 explică:

Ma si ce treaba are asta cu sms-urile?