| RoseAndBiia a întrebat:

Sunt pe Vodafone la abonament am activat o prostie de la 310 si 311 si acum primesc numai mesaje tampite cu oracolul lor si mai si imi da sa platesc. Cum o dezactivez?

Răspuns Câştigător
| cosmin47 a răspuns:

Trimite msg la 310, 311 sau de la cine primesti msg cu textul stop

4 răspunsuri:
| zoltan119 a răspuns:

Apeleaza *100# apoi apasa 5 pentru contul meu dupa 2 pentru optiuni active apoi selectezi numarul corespunzator optiunii active si apesi 1 pentru dezactivare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe telefon sau calculator? daca esti pe calculator, cu abonament pe Vodafone, poti trimite sms cu mesajul "stop" la acele numere.
Am patit si eu din astealaughing

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sună la Relații cu Clienții, *222.
Pa, pa.

| Mc_Robert_1985 a răspuns:

Raspunsul lui cosmin47 este cel mai corect:"Trimite msg la 310, 311 sau de la cine primesti msg cu textul stop", mie mi-a mers