| iDangerous a întrebat:

Sunt singura persoană care nu poate trimite nici apeluri nici mesaje? Sunt în Vodafone am încercat să sun de pe toate telefonale din casă şi îmi dă ori reţea căzută ori numai apeluri de urgenţă. Nu am semnal, şi nu sunt nici înregistrată în reţea. Am repornit telefonul de o mie de ori i-am scos cartelă baterie le-am pus la loc, nimic.
Spuneţi-mi ca e de la ei şi că nu sunt singura care întâmpină problema asta.

2 răspunsuri:
| rbdeea a răspuns:

Este o problema de la ei... si eu patesc la fel.

| rbdeea a răspuns:

Si eu patesc la fel...cred ca e o problema de la ei.