| CyberDune28 a întrebat:

Telefoanele alea de pe flip.ro cat timp is fac treaba?

Răspuns Câştigător
| SelenaTpu a răspuns:

Cred ca cam un an, doi. Daca schimba bateria, ca acolo e marea porvocare, sa nu scada sub 80% sanatatea bateriei. Acum depinde de cat de bine sunt lipite componentele, in caz ca daca ai ajuns sa prinzi unul care a avut inainte ceva spart si inlocuit. Si astfel sa nu se strice mai repede la primul inpact cat de mic e el

| sabin89 a răspuns (pentru SelenaTpu):

Cred ca cam...

| SelenaTpu a răspuns (pentru sabin89):

Da, scuze. Am scris, sters si nu am recitit apoi

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Cum ai noroc. Sint doar niste telefoane sh cu un adaos mai mare ca pe olx, si teoretic verificate si cu garantie.

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Aceleași telefoane care le vezi peste tot nimic nou sau diferit

| Tedds a răspuns:

Asta depinde foarte mult de la telefon la telefon.
Dupa parerea mea nu te indrum sa urmezi sfaturile de la "carcotasii'' care spun ca sunt preturi mai mari ca pe Olx. Este schema ca sa isi faca ei vanzare la toate epavele de telefoane.
Pe flip ai o garantie, este verificat din toate punctele de vedere telefonul si este adus la forma lui cea mai buna posibila. Se pot intampla si accidente, pana la urma si un telefon nou se strica, ca si orice alt obiect. Normal ca este mult mai bine sa cumperi unul nou, dar daca vrei sa economisesti bani si sa primesti ceva de calitate, recomand flip. ro sau mp-store. ro, macar stii ca ai o garantie.
flip : https://bit.ly/3t03Rlv