| motherfuckerstyle a întrebat:

TELEFON BLOCAT! Buna,o prietena de'a mea si-a blocat telefonul gresind modelul, acum ii cere g-mailul si parola dar nu poate sa le bage..probail nu merge pentru ca si-a dezactivat netul(sa nu-i consume bateria). Samsung S2 mini, a incercat chestia cu reset de pe net dar nu se intampla nimic. putem face ceva sa activam netul? ea poate acum doar sa primeasca apeluri.

3 răspunsuri:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Daca are garantie sa il duca la garantie si o sa il repare cei de la garantie daca nu are garantie sa il duca la un service gsm

| OoSweetoO a răspuns:

Am avut si eu o prietena cu aceeași problema. (Doar ca nu ea a greșit codul niște "deștepte"). Pe ce rețea este? Dacă este pe Orange sa se ducă la Orange plătește si se duce cu contractul (ce i-l primește la cumpărarea telefonului; nu știu exact cum se numește). Prietena mea așa si la deblocat. Sper ca te-am ajutat. Funda? :*

| ElvisRoberto a răspuns:

Găsește pe undeva wi-fi și conecteazăte.sau dacă nu încearcă să scoți cartela și să o bage inapoi big grin funda?